תקנון
1. תודה שבחרתם white tiger. תקנון זה מפרט את תנאי השימוש באתר האינטרנט שלנו. השימוש, הצפייה והרכישה באתר מהווים הסכמה לכל האמור בתקנון זה.
2. המשתמש באתר מאשר כי קרא את התקנון והוא מסכים לכל המשתמע ממנו ומתחייב לפעול על פיו.
3. white tiger רשאית לשנות על פי שיקול דעתה את האמור בתקנון זה, כולו או חלקו.
4. כל האמור בתקנון בלשון זכר מיועד לכלל המשתמשים, והוא נעשה מטעמי נוחות בלבד.
5. כל האמור בתקנון זה כפוף לכל דין נוהג, לרבות חוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981 ותקנותיו. גם אם יוכרע כי חלק מן התקנון אינו תואם חוק כלשהו, לא תהיה לכך השפעה על תוקפם של שאר חלקי התקנון.

תנאי הרכישה באתר white tiger
6. רכישות באתר מבוצעות על ידי בחירת המוצר הרצוי, הוספתו לעגלת הקניות, מילוי הפרטים הנדרשים להשלמת הרכישה ושליחת ההזמנה. לאחר שליחת ההזמנה, היא תיבדק על ידי צוות האתר, ובמידה ויתעורר הצורך, הוא ייצור קשר עם הלקוח. ההזמנה תקפה רק לאחר הוצאת חשבונית וביצוע תשלום, והשלמת התהליך באתר אינה מהווה ביצוע עסקה.
7. מניין ימי האספקה יחל ביום העסקים לאחר היום בו אושרה ההזמנה על ידי צוות האתר, ולא מיום ההזמנה באתר על ידי הלקוח.
8. המחירים באתר נקבעים על ידי מערכות מחשב מורכבות וייתכנו בהם טעויות. במידה ועל פי שיקול דעתו של צוות האתר נפלה טעות במחיר, במלאי או בכל נתון אחר הקשור למוצר שהוזמן באתר, הוא יוכל לבטל את העסקה ולהודיע על כך לקונה. במידה ובוצע תשלום הלקוח יקבל החזר כספי מלא.
9. white tiger רשאית להודיע על מבצעים והנחות וכן לשנות או לסיים אותם בכפוף לשיקול דעתה הבלעדי וללא הודעה מראש.
10. כל עוד לא נכתב אחרת, כל המוצרים באתר נשלחים במשלוח אקספרס ישירות לבית הלקוח על ידי חברה שילוח עצמאית. זמן האספקה הוא בדרך כלל יום עסקים אחד לאחר אישור ההזמנה, ובכפוף לזמן השילוח המפורט בעמוד המוצר, אולם ייתכנו עיכובים מסיבות שונות. White Tiger אינה אחראית לעיכובים או תקלות באספקה מכיוון שהם נעשים על ידי חברת שילוח חיצונית. במידה וזמן המשלוח עולה על 7 ימי עסקים, יוכל הלקוח לדרוש את ביטול ההזמנה וקבלת החזר כספי מלא, אלא אם בעת ההזמנה לא הוגדר משלוח אקספרס כאופן האספקה.
11. במידה וההזמנה אינה עונה על הקריטריונים למשלוח חינם, מחיר המשלוח הוא בנוסף למחיר המוצר כל עוד לא צוין אחרת. במשלוח למקומות מרוחקים או למוצרים שדורשים משלוח מיוחד, White Tiger תיידע את הלקוח על העלויות הסופיות של המשלוח וזמני האספקה טרם השלמת ההזמנה.
12. ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי שהונפק בישראל בלבד, ובכפוף לאישור של חברת האשראי. צוות האתר ו/או חברת השילוח יכולים לדרוש את אימות הזהות של בעל האשראי, ובמידה ויתעורר חשד כי התשלום לא בוצע על ידי בעל הכרטיס, הם יוכלו לבטל את העסקה בכפוף לשיקול דעתם הבלעדית.
13. לא ניתן לשלם באמצעות כרטיסים שהונפקו בחו”ל או כרטיסים שאינם מוגדרים ככרטיסי אשראי.
14. לא ניתן לשלם בהעברה בנקאית, המחאה או מזומן ללא אישור מפורש מצוות האתר.

מדיניות ביטול עסקה
15. רכישה באמצעות אתר האינטרנט היא עסקת מכר מרחוק כמפורט בסעיפים 14(ג)(1), 14(ד), 14ג1, 14ה(א) ו-(ב) לחוק הגנת הצרכן, תשמ”א 1981.
16. ביטול עסקת מכר מרחוק תתאפשר בהתאם לתנאים המופרטים בסעיפים שצוינו לעיל בחוק להגנת הצרכן.
17. כל זכויות הקניין והקניין הרוחני באתר, לרבות כל צורה ואופן של מידע דיגיטלי המופיעים ומקושרים לאתר, שייכים באופן בלעדי לבעלי העסק White Tiger, ולא ייעשה בהם שום שימוש ללא קבלת אישור בכתב מבעלי האתר.
18. לקוח יהיה רשאי לבטל עסקה בתוך 14 יום מקבלת המוצר, באמצעות מייל לכתובת המייל:
[email protected]
או בשיחת טלפון (במהלך ימי העסקים, בימים א-ה בין השעות 10:00 ל16:00 אחר הצהריים):
0552763764
19. צרכן שהוא אדם בעל מוגבלות, אזרח ותיק (מגיל 65 ומעלה) או עולה חדש יהיה זכאי לבטל עסקה כאמור תוך 4 חודשים מיום קבלת הסחורה.
20. לקוח אשר יבקש לבטל עסקה בגין פגם אשר קיים במוצר אשר קיבל או עקב אי התאמה בין המפורסם לבין יכולותיו של המוצר בפועל יקבל את מלוא כספו בחזרה.
במקרה של ביטול עסקה שלא עקב פגם אשר נפל במוצר, יקוזזו 5% משווי העסקה מדמי העסקה שיוחזרו ללקוח.
21. החזרת התשלום תבוצע לאחר 14 ימי העסקה, ובלבד שהמוצר עבורו נדרש ההחזר הוחזר והתקבל על ידי white tiger.
לא יתאפשר ביטול עסקה למוצרים הבאים:
טובין פסידים, תוכנות מחשב, טובין הניתנים להעתקה, הקלטה, שעתוק או שכפול ואשר אריזתם נפתחה או נפגמה. מוצר אשר מאריזתו או ממנו הוסרה המדבקה המקורית עם המספר המזהה מאת היצרן או היבואן.
22. לקוח שהזמין מחשב נייח בהרכבה אישית וביטל אותה לאחר שהמחשב הורכב, יחויב ב300 שח עבור עבודת ההרכבה. כמו כן, במידה וההרכבה כוללת קוד רישיון למערכת ההפעלה או לתוכנות אחרות, הוא לא יוכל לקבל עבורם החזר, והם יקוזזו מדמי ההחזר עבור ביטול העסקה.
23. מידע אישי שנמסר על ידי הלקוח דרך אתר האינטרנט או ערוצי התקשורת מול בית העסק, לא יימכר לצד ג, וישמש את העסק על מנת לספק את כלל השירותים שהוא מציע, כולל הצעות שיווקיות מותאמות אישית. באמצעות המייל וערוצי הדיגיטל השונים.

אחריות:

  1. אחריות תינתן לטובין כהגדרתם בתקנות הגנת הצרכן (אחריות ושירות לאחר מכירה) תשס”ו 2006, בעלות של 150 ₪ ומעלה ולתקופה בת שנה אלא אם צוין אחרת במפורש ובכתב.
  2. האחריות לכל מוצר מוטלת על היבואן של אותו מוצר, ובהתאם לתנאי האחריות להם התחייב. תנאי האחריות ומשך האחריות הקובעים באופן בלעדי הם אלו שהיבואן התחייב להם. יודגש כי White Tiger אינה היבואנית של המוצרים אותם היא משווקת, ועל כן כל שירות לאחר המכירה נעשה לפנים משורת הדין ומתוך דאגה ללקוח בלבד.

האחריות הינה להחלפת ואו מוצר שהתקלה בו אינה נובעת מאופן שימוש שאינו תקין. במידה והמוצר הוחלף, האחריות עבור המוצר שהוחלף תסתיים בתום תקופת האחריות של המוצר המקורי, ולא זה של החלופי.

  1. האחריות היא לשנה כל עוד לא צוין אחרת, ושנה זו מתחילה מיום הרכישה.
  2. אחריות על מחשבים בהרכבה אישית היא למשך שנה מיום הרכישה, אלא אם צוין אחרת, ואחריות זו כוללת איתור תקלות חומרה במעבדה בלבד. המשמעות בפועל היא כי על הלקוח האחריות להביא את המחשב אל המעבדה ולאסוף אותו ממנה, והאחריות המסופקת על ידי white tiger הינה על איתור מקור התקלה בלבד. במידה ויימצא חלק תקול הדורש החלפה או תיקון, ההחלפה או התיקון ייעשו על ידי היבואן של אותו חלק ולא על ידי white tiger.
  3. אין אחריות על מידע. מומלץ לגבות את כל החומר הדיגיטלי הנמצא במחשב לפני שליחתו למעבדה.
  4. אתר white tiger מאוחסן על שרת פרטי מתקדם ומאובטח. כל התשלומים באתר מתבצעים דרך אתר חיצוני של חברת הסליקה, והם מאובטחים בתקנים מתקדמים ומחמירים ביותר. עם זאת, הנהלת האתר אינה נוטלת אחריות על דליפת מידע כתוצאה מתקיפות סייבר או גניבה.

כחלק מאבטחת האתר, תשלומים באשראי יידרשו להזנת קוד אימות שיישלח מחברת האשראי למספר הטלפון של מחזיק האשראי. יש להיערך לכך בהתאם.

 

מדיניות משלוחים


1. כל המשלוחים מתבצעים באמצעות חברות משלוחים חיצוניות, ולא על ידי עובדיה של ווייט טייגר.
עקב כך, ווייט טייגר אינה נושאת באחריות לכל תקלה, עיכוב, ביטול, נזק או עוגמת נפש הנובעים מתהליך המשלוח או קשורים אליו באופן ישיר או עקיף.
2. זמני המשלוח המפורטים באתר הם זמני משלוח משוערים. אנו משתדלים לספק את הסחורה במסגרת הזמן המופיעה באתר ואף להקדים את אספקת המוצרים עד כמה שניתן. יחד עם זאת, במקרים מסוימים ייתכנו עיכובים בלתי צפויים, ובמקרים אלו העיכוב לא ייחשב להפרה של תנאי עסקת הרכישה באתר.
3. זמני האספקה המופיעים באתר הם כדלהלן:
מוצרים שמחירם עד 1000 שקלים: 7-14 ימי עסקים לבית הלקוח, 25 שח.
מוצרים שמחירם 1000-2000 שקלים: 7-14 ימי עסקים לבית הלקוח, 25 שח.
1-3 ימי עסקים לבית הלקוח, 49 שח.
מוצרים שמחירם 2000 שקלים ומעלה: 1-3 ימי עסקים לבית הלקוח, חינם.
במקרה של סתירה בין זמני המשלוח הרשומים באתר לאלו המופיעים בסעיף זה, הזמנים המופיעים בסעיף זה הם הקובעים.
4. בהזמנה המורכבת ממוצרים עם משלוח מהיר יחד עם מוצרים עם משלוח רגיל, יסופק כל מוצר בהתאם לזמני המשלוח המפורטים לעיל, וייתכן פיצול של ההזמנה למספר זמני אספקה.
יחד עם זאת, כשהדבר מתאפשר יסופקו כל המוצרים יחד במשלוח מהיר.
5. במקרים חריגים, כגון קומה גבוהה ללא מעלית, אי הימצאות של הלקוח בעת הגעת השליח, משלוח לאזורים מרוחקים וכדומה, ייתכן חיוב נוסף עבור המשלוח על ידי חברת המשלוחים. חיוב זה יבוצע על ידי השליח ישירות מול הלקוח, והוא אינו בתחום האחריות של ווייט טייגר.

מדיניות פרטיות

א. הקדמה

 הפרטיות של המבקרים באתר שלנו חשובה לנו מאוד, ואנחנו מחויבים לשמירה עליה. המדיניות הזו מסבירה מה נעשה עם הפרטים האישיים שלכם.

ההסכמה לשימוש שלנו בעוגיות בהתאם לתנאים של מדיניות זו בזמן הביקור הראשון באתר שלנו, מאפשרת לנו להשתמש בעוגיות בכל פעם שאתם מבקרים באתר.

ב. קרדיט

המסמך הזה נוצר בעזרת תבנית של SEQ Legal (seqlegal.com) ושונתה על ידי website planet ו white tiger.

ג. איסוף פרטים אישיים

ייתכן שהסוגים הבאים של פרטים אישיים ייאספו, יאוחסנו, ויעשה בהם שימוש:

מידע על המחשב שלכם, כולל כתובת ה-IP שלכם, מיקומכם הגאוגרפי, סוג הדפדפן והגרסה שלו, ומערכת ההפעלה;

מידע על הביקורים והשימוש שלכם באתר, כולל מקור ההפניה, אורך הביקור, צפיות בעמודים, ונתיבי המעבר שלכם באתר;

מידע, כמו למשל כתובת הדואר האלקטרוני שלכם, שאתם מזינים בזמן ההרשמה לאתר שלנו;

מידע שאתם מזינים בזמן יצירת פרופיל באתר שלנו—לדוגמה, השם שלכם, תמונות פרופיל, מגדר, יום הולדת, מצב מערכות יחסים, תחומי עניין ותחביבים, פרטי השכלה, ופרטי תעסוקה;

מידע, כמו למשל השם וכתובת הדואר האלקטרוני שלכם, שאתם מזינים על מנת ליצור מנוי להודעות הדואר האלקטרוני ו/או הניוזלטר שלנו;

המידע שאתם מזינים בזמן השימוש בשירותים באתר שלנו;

מידע שנוצר בזמן השימוש באתר שלנו, כולל מתי, כמה, ובאילו נסיבות אתם משתמשים בו;

מידע שקשור לכל דבר שאתם רוכשים, שירותים בהם אתם משתמשים, או העברות שאתם מבצעים באתר שלנו, הכולל את השם שלכם, הכתובת, מספר הטלפון, כתובת הדואר האלקטרוני, ופרטי כרטיס האשראי שלכם;

מידע שאתם מפרסמים באתר שלנו בכוונה לפרסמו באינטרנט, שכולל את שם המשתמש שלכם, תמונות הפרופיל, ותוכן התגובות שלכם;

מידע שנכלל במסרים שאתם שולחים לנו בדואר האלקטרוני או באמצעות האתר שלנו, כולל תוכן המסר והמטא-דאטה שלו;

כל סוג אחר של פרטים אישיים שאתם שולחים אלינו.

לפני שתחשפו בפנינו את הפרטים האישיים של אדם אחר, עליכם לבקש את הסכמת האדם הזה גם עבור השיתוף וגם עבור העיבוד של אותם הפרטים האישיים לפי מדיניות זו.

ד. שימוש בפרטים האישיים שלכם

בפרטים אישיים שנמסרו לנו דרך האתר שלנו ייעשה שימוש למטרות שצוינו במדיניות זו, או בעמודים הרלוונטיים שבאתר. ייתכן שנשתמש בפרטים האישיים שלכם למטרות הבאות:

ניהול האתר והעסק שלנו;

התאמה האישית של האתר עבורכם;

לאפשר לכם להשתמש בשירותים הזמינים באתר שלנו;

שליחה של סחורות שרכשתם דרך האתר;

אספקה של שירותים שרכשתם דרך האתר;

שליחה של הצהרות, חשבונות עסקה, ותזכורות תשלום אליכם, ואיסוף תשלומים מכם.

לשלוח לכם הודעות מסחריות שאינן שיווקיות;

לשלוח לכם התראות בדואר אלקטרוני שביקשתם באופן ספציפי;

שליחה של הניוזלטר שלנו אליכם בדואר אלקטרוני, אם ביקשתם זאת (אתם יכולים להודיע לנו בכל עת שכבר אין לכם צורך בניוזלטר);

שליחה של מסרים שיווקיים שקשורים לעסק שלנו והעסקים של חברות צד ג’ שנבחרו בקפידה שלדעתנו עשויות לעניין אתכם, בדואר או, במקרים שבהם הסכמתם לכך ספציפית, בדואר האלקטרוני, או באמצעות טכנולוגיות דומות (אתם יכולים ליידע אותנו בכל עת אם אתם כבר לא מעוניינים במסרים שיווקיים);

אספקה של מידע סטטיסטי בנוגע למשתמשים שלנו לצד ג’ (אבל צד ג’ זה לא יוכל לזהות אף משתמש בודד לפי המידע);

טיפול בבירורים ותלונות שהוגשו על ידכם או נוגעות אליכם וקשורות לאתר שלנו;

לשמור על האתר שלנו מאובטח ולמנוע הונאה;

אימות של היענות לתנאי השירות המכתיבים את אופן השימוש באתר (כולל ניטור של הודעות פרטיות שנשלחו דרך שירות ההודעות הפרטיות של האתר שלנו);

ושימושים אחרים.

אם תמסרו לנו מידע אישי לפרסום באתר שלנו, אנחנו נפרסם את המידע ונשתמש בו בדרכים אחרות בהתאם לרישיון שתספקו לנו.

ניתן להשתמש בהגדרות הפרטיות שלכם כדי להגביל את הפרסום של המידע שלכם באתר שלנו, וניתן לשנות אותן בעזרת בקרות הפרטיות שבאתר.

אנחנו לא נספק את הפרטים האישיים שלכם ללא הסכמתכם לכל צד ג’ שהוא, לצורך השיווק הישיר שלו, או של כל צד ג’ אחר.

ה. חשיפת פרטים אישיים

אנחנו עשויים למסור את הפרטים האישיים שלכם, ללא פרטי אשראי, לכל אחד מהעובדים, המנהלים, המבטחים, היועצים המקצועיים, הסוכנים, הספקים, או קבלני המשנה שלנו, במידה סבירה וכנדרש למטרות המצוינות במדיניות זו.

אנחנו עשויים למסור את הפרטים האישיים שלכם:

לפי מה שנדרש מאתנו על פי חוק;

בהקשר של כל הליך משפטי קיים או עתידי;

על מנת לבסס, להפעיל, או להגן על זכויותינו המשפטיות (כולל אספקה של מידע לאחרים למטרות מניעת הונאה והפחתה של סיכון אשראי);

לרוכש (או הרוכש הפוטנציאלי) של כל עסק או רכוש שאנחנו רוכשים (או שוקלים לרכוש);

ולכל אדם שאנחנו מאמינים במידה סבירה שעשוי לפנות לבית דין או לכל רשות מוסמכת לצורך מסירה של הפרטים האישיים בהם סביר לדעתנו שאותו בית דין או רשות יורה על מסירה של פרטים אישיים אלה.

למעט על פי הכתוב במדיניות זו, אנו לא נספק את הפרטים האישיים שלכם לצד ג’.

ו. העברות נתונים בינלאומיות

ייתכן שמידע שאנחנו אוספים יאוחסן, יעובד, ויועבר בין כל אחת מהמדינות בהן אנו פועלים, על מנת לאפשר לנו להשתמש במידע בהתאם למדיניות זו.

ייתכן שמידע שאנחנו אוספים יועבר למדינות הבאות, להן אין חוקי הגנת נתונים התואמים את אלה הפועלים באזור הכלכלי האירופי: ארצות הברית של אמריקה, רוסיה, יפן, סין, והודו.

פרטים אישיים שאתם מפרסמים באתר שלנו או מוסרים לפרסום באתר שלנו עשויים להיות זמינים, באמצעות האינטרנט, מסביב לעולם. אנחנו לא יכולים למנוע את השימוש או השימוש לרעה במידע הזה בידי אחרים.

אתם מביעים הסכמה להעברות הפרטים האישיים המתוארות בסעיף ו’ זה.

ז. שמירת פרטים אישיים

סעיף ג’ זה מפרט את תהליך ומדיניות שמירת הנתונים שלנו, המתוכננים לעזור להבטיח שאנחנו נענים לחובות המשפטיות שלנו הנוגעות לשמירה ולמחיקה של פרטים אישיים.

אנו נשמור מסמכים (כולל מסמכים אלקטרוניים) המכילים נתונים אישיים:

לפי מה שנדרש מאתנו על פי חוק;

אם לדעתנו המסמכים עשויים להיות רלוונטיים לכל הליך משפטי מתמשך או פוטנציאלי;

על מנת לבסס, להפעיל, או להגן על זכויותינו המשפטיות (כולל אספקה של מידע לאחרים למטרות מניעת הונאה והפחתה של סיכון אשראי).

ח. אבטחת הפרטים האישיים שלכם

אנחנו ננקוט משנה זהירות ארגוני וטכני סביר על מנת למנוע את האבדן, השימוש לרעה, או השינוי של הפרטים האישיים שלכם.

אנחנו נאחסן את כל הפרטים האישיים שאתם מספקים בשרתים מאובטחים (המוגנים בסיסמא ובחומת אש).

כל ההעברות הכספיות הממוחשבות שבוצעו דרך האתר שלנו יהיו מוגנות באמצעות טכנולוגיית הצפנה.

אתם מכירים בכך שהשידור של מידע על פני האינטרנט אינו מאובטח מעצם היותו, ואנחנו ללא יכולים להבטיח שנתונים שנשלחים דרך האינטרנט יהיו מאובטחים.

אתם אחראים על שמירת הסיסמא בה אתם משתמשים לקבלת גישה לאתר שלנו חסויה; אנחנו לא נבקש מכם את הסיסמא שלכם (למעט בזמן ההתחברות לאתר שלנו).

ט. תיקונים

אנחנו עשויים לעדכן מדיניות זו מעת לעת באמצעות פרסום של גרסה חדשה באתר שלנו. עליכם לבדוק את העמוד הזה מדי פעם על מנת לוודא שאתם מבינים כל שינוי שנעשה במדיניות זו. אנחנו עשויים להודיע לכם על שינויים במדיניות זו בהודעת דואר אלקטרוני או דרך מערכת ההודעות הפרטיות שבאתר שלנו.

י. הזכויות שלכם

אתם יכולים להורות לנו לספק לכם כל פרט מפרטיכם האישיים שאנו מחזיקים הנוגעים אליכם; אספקת פרטים אלה תהיה כפופה לתנאים הבאים:

תשלום של עמלה בסך 70 שקלים טרם קבלת המידע.

אספקה של ראיות הולמות עבור הזהות שלכם כפי שצוות האתר ימצא לנכון.

אנחנו עשויים לסרב למסור פרטים אישיים שאתם מבקשים עד למידה המורשית על פי חוק.

אתם יכולים להורות לנו בכל עת לא לעבד את הפרטים האישיים שלכם לצורכי שיווק.

בפועל, בדרך כלל תבטאו הסכמה מראש לשימוש שלנו בפרטים האישיים שלכם למטרות שיווק, או שאנחנו נספק לכם אפשרות לבחור שלא יעשה בפרטים האישיים שלכם שימוש למטרות שיווקיות.

יא. אתרים צד ג’

האתר שלנו כולל קישורים חיצוניים, ופרטים על, אתרים צד ג’. אין לנו שליטה על, ואיננו אחראים על, מדיניות הפרטיות והנהלים של כל צד ג’.

יב. עדכון מידע

אנא הודיעו לנו אם יש צורך לתקן או לעדכן את הפרטים האישיים שאנו מחזיקים עליכם.

יג. עוגיות

האתר שלנו משתמש בעוגיות. עוגייה היא קובץ המכיל מזהה (מחרוזת של אותיות ומספרים) שנשלח על ידי שרת אינטרנט לדפדפן אינטרנט ומאוחסן בדפדפן. אז, המזהה נשלח בחזרה לשרת בכל פעם שהדפדפן מבקש מהשרת להציג דף אינטרנט. עוגיות יכולות להיות או עוגיות “עיקשות” או עוגיות “פעולה” (session): עוגייה עיקשת תאוחסן בדפדפן שלכם ותישאר בתוקף עד תאריך התפוגה שנקבע לה, אלא אם תימחק על ידי המשתמש לפני תאריך התפוגה; עוגיית פעולה, מאידך, תפוג בסוף זמן הגלישה הנוכחי שלכם, כשתסגרו את הדפדפן. בדרך כלל עוגיות לא כוללות מידע שמזהה משתמשים אישית, אבל פרטים אישיים שאנחנו מאחסנים הנוגעים עליכם יכולים להיות מקושרים למידע המאוחסן והמתקבל מתוך עוגיות.

השמות של העוגיות בהן אנחנו משתמשים באתר שלנו, והמטרות לשמן הן בשימוש, מפורטות מטה:

אנחנו משתמשים בשירותי Google Analytics ו-Adwords באתר שלנו על מנת: לעקוב אחרי משתמשים בזמן השימוש שלהם באתר / לאפשר לנו להשתמש בעגלת קניות באתר / לשפר את נוחות השימוש באתר / לנתח את השימוש באתר / לנהל את האתר / למנוע הונאה ולשפר את האבטחה של האתר / להתאים אישית את האתר לכל משתמש / להשתמש בפרסומות ממוקדות שעשויות לעניין במיוחד משתמשים מסוימים.

רוב האתרים מאפשרים לכם לסרב לשימוש בעוגיות—למשל:

באינטרנט אקספלורר (גרסה 10) אתם יכולים לחסום עוגיות בעזרת הגדרות עקיפת הטיפול בעוגיות הזמינות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות אינטרנט,” “פרטיות,” ואז “מתקדם”;

בפיירפוקס (גרסה 24) אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות,” “פרטיות,” ובחירה של “השתמש בהגדרות מותאמות אישית עבור היסטוריה” מתוך התפריט הנפתח, ואז ביטול הזימון של “קבל עוגיות מאתרים”;

ובכרום (גרסה 29), אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות כניסה לתפריט “התאמה אישית ובקרה,” ואז ללחוץ על “הגדרות,” “הצג הגדרות מתקדמות,” ו-“הגדרות תוכן,” ואז לבחור באפשרות “חסום אתרים מהגדרה של נתונים” תחת הכותרת “עוגיות.”

לחסימה של כל העוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים. אם תחסמו עוגיות, לא תוכלו להשתמש בכל האפשרויות שבאתר שלנו.

אתם יכולים למחוק עוגיות שכבר מאוחסנות במחשב שלכם—למשל:

בדפדפן אינטרנט אקספלורר (גרסה 10), אתם צריכים למחוק קבצי עוגיות ידנית (תוכלו למצוא הוראות לכך בכתובת http://support.microsoft.com/kb/278835 );

בפיירפוקס (גרסה 24), אתם יכולים למחוק עוגיות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות,” ו-“פרטיות”, ואז לבחור “השתמש בהגדרות מותאמות אישית עבור היסטוריה”, וללחוץ על “הצג עוגיות,” ואז “הסר את כל העוגיות”;

ובכרום (גרסה 29), אתם יכולים למחוק את כל העוגיות באמצעות כניסה לתפריט “התאמה אישית ובקרה,” ואז ללחוץ על “הגדרות,” “הצג הגדרות מתקדמות,” ו-“נקה נתוני גלישה,” ואז לבחור באפשרות “מחק עוגיות ונתונים אחרים של אתרים ותוספים,” ולבסוף ללחוץ “נקה נתוני גלישה.”

למחיקה של עוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים.

Who we are

Our website address is: https://white-tiger.co.il.

What personal data we collect and why we collect it

Comments

When visitors leave comments on the site we collect the data shown in the comments form, and also the visitor’s IP address and browser user agent string to help spam detection.

An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.

Media

If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.

Contact forms

Cookies

If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.

If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.

When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select “Remember Me”, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.

If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.

Embedded content from other websites

Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.

These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.

Analytics

Who we share your data with

If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.

How long we retain your data

If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.

For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.

What rights you have over your data

If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.

Where we send your data

Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.