| מק"ט | C32R240K |
| שטח נצפה לעין | ”32 Curved R1500 VA |
| זוית צפייה | 178/178 |
| ניגודיות | 4000:1 typ |
| בהירות | 350cd/m² (typ.) |
| זמן תגובה | 2.1ms(With OD) |
| מס' גוונים | 8bit |
| רזולוציה | 1920*1080 |
| גודל נקודה | 0.36375mm(H)×0.36375mm(V) |
| פורמט מסך | 16:9 |
| קצב ריענון | 240Hz |
| סוג מסך | קעור |
| כניסות ויציאות | 2x HDMI, 1xDP, 1x Headphone out |
| רמקולים | 8Ω2W *2 |
| מידות עם רגל | 711*251.4*525.9mm (with leg) |
| מידות ללא רגל | 711*44*97.7*422.7mm (w/o leg) |
| VESA | 100X100 מ"מ |
| צבע | שחור |
| סטנד | נשלף |
| הטיית מסך קדימה | -5‘ ~ 15’ |
| דירוג אנרגטי | E |
| מתח | 100V-240V~ 50/60Hz |
| צריכה בהמתנה | ≤64.98W |
| צריכת חשמל | ≤0.5W |